KÉRASTASE CRISTALLISTE
Afgelopen dinsdag was ik uitgenodigd bij L'Oréal om er kennis te maken met Cristalliste, een nieuw haarverzorgingsgamma specifiek voor lang haar. Helemaal in de stijl van gossip girl én in gezelschap van de nodige hapjes, werden de producten één voor één aan ons voorgesteld.
Het gamma Cristalliste werd speciaal ontwikkeld voor de jonge vrouw met lang haar die de glans, gladheid en luchtigheid wil behouden. Actieve ingrediënten geven het lange haar een ultieme glans zonder het te verzwaren. Het resultaat is een gezonde, glanzende haardos dat flirt met het licht!
Het gamma Cristalliste bevat twee shampoo's (fijn of dik haar), een verzorgende melk die het haar voedt en een perfectionerend glansessence.
Ik ben het gamma al volop aan het uitproberen en binnen enkele weken mogen jullie de eerste review verwachten!
8 reacties
Het was leuk he! Ik vond het heel fijn om je eens te ontmoeten. Ik wist wel WIE je was, maar niet hoe je er uit zag :') Lovely lady!
BeantwoordenVerwijderen@Diana: Het was superleuk! én ook leuk om je eens te ontmoeten! :)
BeantwoordenVerwijderenDe macarons waren zalig! Het gamma spreekt wel enorm aan, fijne verpakkingen en lekkere geur.
BeantwoordenVerwijderendie macarons zien er heerlijk uit :)
BeantwoordenVerwijderenHet ziet er echt geweldig uit!
BeantwoordenVerwijderenmooie verpakkingen :)
BeantwoordenVerwijderenZag er heel leuk uit! Jammer dat ik ziek was :-(
BeantwoordenVerwijderenZiet er goed uit! Mooie producten, maar wel prijzig.
BeantwoordenVerwijderen