zaterdag 18 februari 2012

LA MER: The Reparative Body Lotion



















Het exclusieve huidverzorgingsmerk La Mer kan met zijn populaire Crème de la Mer al jaren op zijn trouwe fans rekenen.

Ondertussen hebben heel wat vrouwen (én ook mannen) hun weg naar dit hoogstaand merk gevonden, want naast deze voedende gezichtscrème op basis van vitaminen en zeewier - die de huid spectaculair gladder en jonger maakt - vind je bij La Mer natuurlijk ook reinigers en toners die het verzorgingsritueel compleet maken.

Binnenkort wordt het gamma aangevuld met The Reparative Body Lotion, een herstellende bodylotion die de huid onmiddellijk hydrateert, vernieuwt en soepel maakt.

Het unieke Miracle Broth™ dat rijk is aan voedingsstoffen, helpt samen met het Reparative Ferment en het Marine Ferment de huid zichtbaar te verstevigen en te revitaliseren. De huid voelt gladder en geleidelijk aan zullen ook fijne lijntjes en pigmentvlekjes verdwijnen.


La Mer The Reparative Body Lotion is vanaf maart 2012 verkrijgbaar
Prijs: 112 euro (200 ml)





2 reacties:

Valley Doll zei

Klinkt heel fijn maar niet voor mijn portemonne.

Louise zei

ik gebruik al enkele seizoenen de lippenbalsem van dit merk en ben er zéeeeer tevreden over

Follow this blog with bloglovin

Follow Evas beautyblog

About Me

Contact

Heb je een vraag of een suggestie? Aarzel dan niet om mij te contacteren: beautyblog.eva@gmail.com

Blog Archive

Volgers

Search

Wordt geladen...